پیراهن سبز برای آتزوری خوش یمن بود/ توقف ماتادور‌ها در شب رکوردشکنی راموس

در چارچوب بازی‌های مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ ایتالیا و بوسنی برابر حریفانشان به برتری رسیدند و اسپانیا در خانه نروژ متوقف شد.

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، در چارچوب بازی‌های مرحله گروهی انتخابی یورو ۲۰۲۰، امشب ۸ دیدار برگزار شد که در مهم‌ترین آن‌ها ایتالیا برابر یونان به پیروزی رسید و اسپانیا برابر نروژ متوقف شد.

گروه چهارم:  شکست خارج از خانه سوئیس برابر دانمارک

تیم ملی فوتبال گرجستان که میزبان ایرلند بود نتوانست از امتیاز میزبانی خود به خوبی بهره بگیرد و با تساوی بدون گل برابر حریف خود متوقف شد.  دانمارک نیز با تک گل دیرهنگام پولسن سوئیس را شکست داد تا با ۱۲ امتیاز به طور مشترک با ایرلند در صدر جدول قرار بگیرد. سوئیس و گرجستان نیز به ترتیب با ۸ و ۵ امتیاز در رده‌های سوم و چهارم جای گرفتند. جبل الطارق که این هفته بازی نداشت نیز تاکنون امتیازی کسب نکرده و در قعر جدول این گروه ایستاده است.

گروه دهم: پیروزی خانگی یاران پیانیچ و لاجوردی پوشان

بوسنی و هرزگوین موفق شد با نتیجه ۱-۴ برابر فنلاند به برتری برسد و با درخشش پیانیچ پیروزی پرگلی را تجربه کند. ایزت هایروویچ (۲۹)، میرالم پیانیچ ۳۷ و ۵۸، امین هودزیچ ۷۳ برای بوسنی گلزنی کردند. تک گل فنلاند را پوهیان پالو در دقیقه ۷۹ به ثمر رساند.

لیختن اشتاین نیز که تا دقیقه ۷۰ از میهمانش عقب بود در نهایت گل تساوی بخش را وارد دروازه حریف کرد تا از این دیدار خانگی ۱ امتیاز دشت کند.

ایتالیا تا دقیقه شصت و سوم بازی در گلزنی به یونان ناکام بود، اما جورجینو با گل کردن ضربه پنالتی دروازه یونان را گشود و در ادامه فدریکو برناردسکی بار دیگر برای ایتالیا گلزنی کرد تا این بازی با شکست ۰-۲ یونان به پایان برسد.

ایتالیا با پیروزی در بازی امشب ۲۱ امتیازی شد و رکورد ۱۰۰ درصد پیروزی خود را حفظ کرد. فنلاند با ۱۲ امتیاز رده دوم را حفظ کرد، ارمنستان و بوسنی با ۱۰ امتیاز سوم و چهارم شدند و یونان و لیختن اشتاین نیز با ۵ و ۲ امتیاز در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

 

گروه ششم: پیروزی مقتدرانه رومانی و سوئد/ توقف ماتادور‌ها در شب رکورد شکنی راموس

تیم ملی رومانی که میهمان جزایر فارو بود برابر حریف نه چندان مطرح خود کار سختی نداشت و این بازی خارج از خانه را با پیروزی ۰-۳ به پایان رساند.

سوئد نیز با نتیجه ۰-۴ برابر مالت به پیروزی رسید تا مقتدرانه‌ترین پیروزی بازی‌های امشب را، آن هم در دیداری خارج از خانه به نام خودش ثبت کند.

در شبی که سرجیو راموس با انجام صد و شصتمین بازی ملی، از رکورد ایکر کاسیاس عبور کرد و به تنهایی در صدر جدول بازیکنان اسپانیایی با بیشترین بازی ملی قرار گرفت، ماتادور‌ها نتوانستند برابر میزبانشان کاری از پیش ببرند و برابر نروژ متوقف شدند.

سرجیو بوسکتس در دقیقه ۴۷ اسپانیا را پیش انداخت و این برتری تا پایان ۹۰ دقیقه وقت قانونی بازی ادامه داشت، اما جاشوا کینگ مهاجم بورنموث در وقت‌های تلف شده از روی نقطه پنالتی گل تساوی را برای نروژ به ثمر رساند تا این بازی با نتیجه ۱-۱ به اتمام برسد.

در این گروه اسپانیا با ۱۹ امتیاز صدرنشین است. سوئد با پیروزی پر گل در بازی امشب ۱۴ امتیازی شد و نزدییک‌ترین تعقیب کننده اسپانیا به شمار می‌آید. رومانی و نروژ با ۱۳ و ۱۰ امتیاز در رده‌های سوم و چهارم جای گرفتند و تیم‌های ملی مالت و جزایر فارو با ۳ و ۰ امتیاز پنجم و ششم جدول این گروه هستند.

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .